Viktoria Toz Kumaş Boyaları

Viktoria Toz Kumaş Boyaları

Kumaş boyama işlemi herkes tarafından zahmetli bir iş olarak görülür. Bunun nedeni ise boyama yapmak için atölye, ek donanımlar, takip ve zamanın gerekli olması. Çünkü profesyonel boyama yapmak istiyorsanız buna uygun bir atölyeye, bu atölyede kullanılacak ek donanıma (belirli kimyasallar ve teçhizatlar) ve elbette işlemleri takip edebilmek için gerekli zamana ihtiyaç vardır.

İşte tam bu noktada Viktoria Kumaş Boyaları devreye giriyor. Viktoria Kumaş Boyaları sayesinde atölye, ek donanımlar, takip ve zaman gerekmiyor. Çünkü Viktoria Boya buna göre geliştirilip tasarlanmıştır.

Viktoria Kumaş Boyaları ile kumaş boyarken ihtiyacınız olan atölye aslında eviniz. Evet yanlış okumadınız! Her ev sizin için bir atölyedir. Peki gerekli ek donanım ve kimyasallar? Bunu da düşündük; ek donanım çamaşır makinanız, gerekli kimyasallar ise evde elinizin altında bulunan bir miktar tuz ve sirke.  Geriye kalan sadece hayal gücünüze göre uygulama şeklinizi seçmek olacaktır. Ve en önemlisi: Viktoria Kumaş Boyalarının çevreye duyduğu hassasiyetidir. Viktoria Kumaş Boyaları hem kanalizasyon hem de septik sistemlerden güvenli bir şekilde temizlenir ve doğaya zarar vermez.

Ürün Karşılaştır (0)

FİSKE KUMAŞ BOYASI SABİTLEME İLACI

Boyanan kumaşın yıkama, terleme ve güneş solmasına karşı mukavemetini arttırır. Kumaşın renginin daha uzun süre canlı ve kalıcı olmasını sağlar.Yalnızca boyanan kumaşlarda değil yeni aldığınız bir tek..

3,90TL

İpek Toz Kola, Dantel, Çamaşır Kolası - 30 Gr

İpek Toz Kola, Dantel, Çamaşır Kolası-Ürün İçeriği: Buğday ve pirinçten imal edilmiştir.-Beyaz ürünlerde leke yapmaz-Renkli ürünlerde renkleri canlandırır.-Kolalanan malzemeyi yıpranmaktan korur ve da..

7,50TL

Şükrüzade İpek Sıvı Çamaşır Kolası 250 ML

100 NATUREL BUĞDAY VE PRİNÇTEN İMAL EDİLMİŞTİR.KULLANIM ŞEKLİ:SERT: 1 BARDAK SUYA 1 BARDAK SIVI KOLAORTA SERT : 1 BARDAK SUYA YARIM BARDAK SIVI KOLAHAFİF SERT : 1 BARDAK SUYA 4/1 ORANINDA SIVI KOLA KA..

11,50TL

Viktoria Toz Kumaş Boyaları

Bir paket (10 Gr.) Viktoria Kumaş Boyası, 200 Gr. kumaşı mükemmel boyar.Özel bir dokunuşa ne dersiniz? Viktoria Kumaş Boyaları ile tüm eski/ yeni tekstil ürünlerini ve ev eşyalarını dilediğiniz r..

5,00TL
1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor