EPOKSİ Reçine Setleri

EPOKSİ Reçine Setleri

Epoksiler Nasıl Çalışır?

Epoksiler, farklı yüzeylerle temas ettiğinde, kutuplanma nedeniyle mükemmel yapışkanlık özelliklerine sahiptir. Kuru olan yüzeylerde, epoksi ve yüzey bağı havayı yerinden oynatır. Su altında bile benzer bir hareket meydana gelir ve kutup bağı suyu değiştirir. Bu nedenle, denizaltı resim su üstünde yapılan resimden çok farklı değildir. Epoksinin performansı çevreye pek bağlı değildir.

EPOKSİ REÇİNE NEDİR?

Epoksi, bir reçinenin belirli bir sertleştirici ile reaksiyonundan elde edilen bir termoset polimerdir. Epoksi, epoksi astar ve epoksi tutkalı gibi çeşitli şekillerde yapışkan olarak kullanılır. Epoksi zeminlerde ve diğer uygulamalarda kullanılır. Epoksi tiner, epoksi kaplamaların çoğunluğu ile kullanılması amaçlanan bir çözücü ve alkol karışımıdır. Hızla buharlaşan ve sarkmaları önleyen güçlü bir incelticidir. Korozyona dayanıklı, güçlü yapışma ve kimyasallara dayanıklılık özelliklerine sahiptir. Reçine ve sertleştirici, kürlenmeye başlamak için özel miktarlarda karıştırılır. Uygulamadaki sıcaklıklar yüksek olduğunda, ürün akışını iyileştirmek için yavaş tiner kullanılır. Hızlı buharlaşan inceltici maddeler normalde atomizasyonu arttırmak ve sarkma olasılığını azaltmak için sprey çalışması için kullanılır.


Ürün Karşılaştır (0)

Epoksi Reçine seti

ÜRÜN İÇERİĞİ ;125ML ÖZEL ÜRETİM EPOKSİ2 ADET AHŞAP KARIŞTIRMA ÇUBUĞU2 ADET KARIŞTIRMA KABI5 ADET PASTÖR PİPETİÜCRETSİZ KARGO!ÜRETİCİ FİRMA : DOZEL Girişim..

45,00TL

Epoksi Takı Yapım seti I FIRSAT ÜRÜNÜ

ÜRÜN İÇERİĞİ ;12 MODELLİ SİLİKON KOLYE KALIBI2 ADET SİLİKON KÜPE KALIBI2 ADET AHŞAP KARIŞTIRMA ÇUBUĞU2 ADET KARIŞTIRMA KABI3 ADET PASTÖR PİPETİ125ML ÖZEL ÜRETİM EPOKSİ4 ADET ANAHTARLIK HALKASI4 ADET K..

145,00TL
1 den 2 e 2 (1 sayfa) ürün gösteriliyor